O nás

Historie - Současnost

O historii a současnosti STAVAMX Group

STAVMAX Group má za sebou již přes čtvrt století úspěšného působení ve světě stavebnictví. Od svého založení jsme se stali uznávanou a důvěryhodnou silou v tomto odvětví. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožnily dosahovat vynikajících výsledků a budovat pevné vztahy se zákazníky.

Naše historie je plná významných projektů, které jsme realizovali s precizností a odborností. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k růstu a rozvoji mnoha stavebních a konstrukčních projektů, které mají pozitivní dopad na naše města a komunity.

Dnes jsme stále vášniví a odhodlaní poskytovat nejlepší stavební služby na trhu. S moderními technologiemi a stále se rozvíjejícími dovednostmi pokračujeme v poskytování vynikajících stavebních řešení pro naše klienty. Jsme si vědomi rychlých změn v odvětví a vždy jsme připraveni přizpůsobit se novým výzvám.

Sdílíme vášeň pro stavebnictví a jsme hrdí na to, co jsme dosáhli za více než čtvrt století existence. Jsme si jisti, že naše historie je pevným základem pro naši úspěšnou budoucnost.“